Бухгалтер на аутсорсі (віддалено)

Шукаєте бухгалтера для аутсорсингу бухобліку? Тоді професійне ведення бухгалтерського обліку в компанії «Синтез» - це найвигідніша пропозиція для Вас! Ми пропонуємо сучасне рішення для тих, кому потрібен якісний контроль усіх господарських операцій.

Чому варто замовити ведення бухгалтерії в АФ «Синтез»:

  • Понад 17 років на ринку,
  • Понад 550 задоволених клієнтів,
  • Iндивідуальний підхід до кожного
  • Постійна робота на поліпшення якості обслуговування

Усе це дає нам змогу гарантувати, що вам сподобається працювати з «Синтезом»!

З кожним зі своїх клієнтів ми укладаємо договір на обслуговування, згідно з яким несемо відповідальність за якість ведення бухобліку та складання звітності. Крім того, в нашій фірмі діє багаторівневий контроль якості проведених робіт, завдяки якому будь-які фінансові ризики для клієнта зводяться до мінімуму.

Вартість ведення бухгалтерського обліку

Вартість ведення бухгалтерського обліку в АФ «Синтез» залежить від форми власності та інших факторів. Дивіться наш прайс тут або зателефонуйте нам за номером (063) 292-43-92 або (099) 473-78-05, щоб отримати індивідуальну пропозицію!

Відгуки клієнтів на аутсорсинг бухгалтерії

— «Жодних затримок і зволікань, робота виконується швидко і без зайвих розмов. Тому з 2010 року фірма «Синтез» є нашим партнером на постійній основі»

Юлія Ляшенко Приватний підприємець 

— «Поки що ми ще жодного разу не пошкодували про ухвалене нами рішення і навіть дуже задоволені, адже тепер за фінансову та податкову звітність несе відповідальність професійна компанія, а не співробітник, у якого то "я захворів", то "я не встигаю, багато роботи", то "я забула, ви мене зрозумійте" і т.д. Я розумію, що людський фактор у роботі ніхто не відміняв, але мені подобається займатися своєю справою, знаючи, що з моєю бухгалтерією все гаразд»

СергійДиректор приватної друкарні

Отримайте індивідуальну пропозицію для вашої компанії просто зараз! Залиште нам свої контактні дані у формі нижче і ми передзвонимо вам. Або зателефонуйте нам за телефонами: (063) 292-43-92 або (099) 473-78-05