Ведення бухгалтерії

Пропонуємо повний спектр бухгалтерських послуг у Харкові: від організації та автоматизації бухобліку на підприємстві до комплексного бухгалтерського супроводу.

Наша компанія обслуговує малий і середній бізнес уже понад 17 років, тому ми володіємо відмінно налагодженими процесами і найрізнобічнішими навичками. Замовте бухгалтерські послуги в Харкові у нас, якщо хочете знизити свої витрати, отримати більше вільного часу і перетворитися на високопродуктивну організацію!

Особливості бухгалтерських послуг

Аутсорсингові бухгалтерські послуги в Харкові Всі послуги надаються за договором, в якому фіксується перелік і вартість бухгалтерських послуг, а також терміни їх виконання. Кожному клієнту ми пропонуємо перевірені рішення, що враховують його конкретні потреби та побажання.

Для надання бухгалтерських послуг вашій фірмі ми підберемо окрему команду бухгалтерів, які вже мали досвід роботи з підприємствами подібного типу.

Ми націлені на тривалі партнерські відносини. Крім бухгалтерського обслуговування, ми готові провести аудит підприємства, виступити медіатором під час проведення переговорів між власниками для розв'язання конфліктів, допомогти з реєстрацією бізнесу, вибрати оптимальний податковий режим, підготувати документи і договори. Ми пишаємося тим, що більша частина замовників працює з нами на постійній основі. Тут ви можете познайомитися з деякими з них.

У нас є все необхідне для того, щоб ви могли зосередитися на розвитку свого бізнесу, не відволікаючись на звітність, податки, укладання договорів, інвентаризацію тощо клопоти. Ми гарантуємо, що з нами ви зможете управляти активами своєї фірми максимально ефективно!

Як замовити бухгалтерські послуги в Харкові

Повний спектр бухгалтерських послуг у ХарковіЗалежно від своїх потреб ви можете замовити в нас такі бухгалтерські послуги:

  • автоматизація бухобліку;
  • трансформація за МСФЗ;
  • відновлення бухобліку;
  • формування та подання звітності (на місяць, квартал, рік);
  • комплексне бухгалтерське обслуговування (аутсорсинг).

Щоб безкоштовно проконсультуватися, дізнатися точну ціну і замовити бухгалтерські послуги в Харкові, ви можете:

  • Зателефонувати нам за номером +38 (063) 292-43-92 або (099) 473-78-05.
  • Приїхати в наш офіс за адресою Харків, Клочківська 111-а (будівля "Тетриса"), поверх 15, офіс № 2.

Якщо після співбесіди вам усе сподобається, то ми укладемо з вами договір на надання бухгалтерських послуг і негайно візьмемося за виконання своїх обов'язків.

Скільки коштують бухгалтерські послуги в Харкові?

Як ми вже сказали вище, вартість бухгалтерських послуг залежить від ваших індивідуальних потреб та особливостей вашої діяльності. Тут ви можете подивитися повний прайс-лист. Ми пропонуємо вигідні ціни на бухгалтерське обслуговування, як для ФОП, так і для ТОВ. Щоб дізнатися точну вартість для вас і наші акційні пропозиції, які діють зараз, просто зателефонуйте!